• Opublikowany:23.09.2013
  • Aktualizowany: 30.07.2014

Przykładowy plan ewaluacji wewnętrznej oparty na wymaganiu realizacji przez przedszkole koncepcji pracy ukierunkowanej na rozwój dzieci. Według nowego rozporządzenia ewaluacja wewnętrzna dotyczyć powinna tych obszarów pracy przedszkola, które w wyniku nadzoru pedagogicznego z poprzedniego roku wymagają poprawy. Podstawa prawna: Rozporządzenie MEN z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. nr 168 poz. 1324 ze zm.), z uwzględnieniem nowelizacji z dnia 10 maja 2013 r.

Przedmiot ewaluacji wewnętrznej: Przedszkole realizuje koncepcję pracy ukierunkowaną na rozwój dzieci - strona 1 z 2
Przedmiot ewaluacji wewnętrznej: Przedszkole realizuje koncepcję pracy ukierunkowaną na rozwój dzieci - strona 2 z 2