• Opublikowany:14.10.2013
Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Dzieci są aktywne. Ankieta dla nauczycieli

Ankieta dla nauczycieli, dzięki której w przejrzysty sposób ocenia się najbardziej lubiane przez dzieci aktywności w przedszkolu. A tym samym pozwala zmodyfikować plan placówki na kolejne lata. Przykładowe narzędzia ewaluacji wewnętrznej w wymaganiu: Dzieci są aktywne. Podstawa prawna: Rozporządzenie MEN z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. nr 168 poz. 1324 ze zm.), z uwzględnieniem nowelizacji z dnia 10 maja 2013 r.

Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Dzieci są aktywne. Ankieta dla nauczycieli - strona 1 z 7
Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Dzieci są aktywne. Ankieta dla nauczycieli - strona 2 z 7
Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Dzieci są aktywne. Ankieta dla nauczycieli - strona 3 z 7
Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Dzieci są aktywne. Ankieta dla nauczycieli - strona 4 z 7