Wywiad z nauczycielami. Kładzie szczególny nacisk na indywidualny rozwój dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci słabszych i uzdolnionych. Przykładowe narzędzia ewaluacji wewnętrznej w wymaganiu: procesy wspomagania rozwoju i edukacji dzieci są zorganizowane w sposób sprzyjający uczeniu się. Podstawa prawna: Rozporządzenie MEN z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. nr 168 poz. 1324 ze zm.), z uwzględnieniem nowelizacji z dnia 10 maja 2013 r.

Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Procesy wspomagania rozwoju i edukacji dzieci są zorganizowane w sposób sprzyjający uczeniu się. Wywiad z nauczycielami - strona 1 z 3
Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Procesy wspomagania rozwoju i edukacji dzieci są zorganizowane w sposób sprzyjający uczeniu się. Wywiad z nauczycielami - strona 2 z 3
Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Procesy wspomagania rozwoju i edukacji dzieci są zorganizowane w sposób sprzyjający uczeniu się. Wywiad z nauczycielami - strona 3 z 3