O nas

DO TEJ PORY UCHWALONO JUŻ PONAD 20 ZMIENIONYCH AKTÓW PRAWNYCH - USTAW, ROZPORZĄDZEŃ I POROZUMIEŃ!

Wszyscy wchodzimy w rok szkolny 2018/2019 z poczuciem, że będzie to rok szczególny. Stało się tak za sprawą lawiny zmian prawnych zapowiadanych i wprowadzanych w szkolnictwie w ostatnich miesiącach. Część zacznie obowiązywać w kolejnych okresach, ale gros z nich weszło w życie już od 1 września.

Każda taka zmiana, jak zawsze w edukacji, odzwierciedlona zostaje w konieczności przygotowania nowej dokumentacji oraz stopniowej weryfikacji wszystkich dotychczasowych arkuszy, programów, planów czy procedur.

Dlatego, jako pierwsi na rynku, przełożyliśmy nowe przepisy na obowiązki dyrektorów szkół oraz przygotowaliśmy zestaw dokumentacji niezbędnej w roku szkolnym 2018/2019, która da Państwu pewność spełniania wszystkich nowych wymagań.

Każda zestaw obejmuje dokumentację niezbędną w poszczególnych okresach roku szkolnego i uwzględnia na bieżąco kolejne zmiany prawne obecnie w toku legislacyjnym!