• Opublikowany:16.04.2014
  • Aktualizowany: 16.04.2014

Realizacja założeń ewaluacyjnych przyjętych w projekcie ewaluacji wewnętrznej wymaga zastosowania zestawu narzędzi badawczych, takich jak: kwestionariusze, wywiady, ankiety oraz analizy dokumentacji. Niniejszy dokument jest przykładowym narzędziem ewaluacyjnym w formie wywiadu z nauczycielem, który pomaga zbadać spełnianie wymagania: wykorzystywane są zasoby przedszkola i środowiska lokalnego na rzecz wzajemnego rozwoju. Podstawa prawna: Rozporządzenia MEN z dnia 10 maja 2013 roku zmieniające Rozporządzenie w sprawie nadzoru pedagogicznego z dnia 7 października 2009 r. (Dz. U. 2013 nr 0 poz. 560), Rozporządzenie MEN z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. nr 168 poz. 1324 ze zm.).

Wykorzystywane są zasoby przedszkola i środowiska lokalnego na rzecz wzajemnego rozwoju. Wywiad z nauczycielem - strona 1 z 2
Wykorzystywane są zasoby przedszkola i środowiska lokalnego na rzecz wzajemnego rozwoju. Wywiad z nauczycielem - strona 2 z 2