• Opublikowany:16.04.2014
  • Aktualizowany: 17.10.2014
Tabela kontroli dokumentacji przedszkolnej

Arkusz jest propozycją przeznaczoną dla osób dokonujących kontroli dokumentacji, która wynika z zalecanych warunków i sposobów realizacji Podstawy Programowej Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Podstawa prawna: Rozporządzenia MEN z dnia 10 maja 2013 roku zmieniające Rozporządzenie w sprawie nadzoru pedagogicznego z dnia 7 października 2009 r. (Dz. U. 2013 nr 0 poz. 560), Rozporządzenie MEN z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. nr 168 poz. 1324 ze zm.).

Tabela kontroli dokumentacji przedszkolnej - strona 1 z 3
Tabela kontroli dokumentacji przedszkolnej - strona 2 z 3