• Opublikowany:16.04.2014
  • Aktualizowany: 17.07.2014
Sprawozdanie dyrektora przedszkola z pełnionego nadzoru pedagogicznego

Dokument zawiera informacje, jakich obszarów dotyczy w danym roku nadzór pedagogiczny oraz wytyczne odnośnie organizacji ewaluacji wewnętrznej. Podstawa prawna: Rozporządzenie MEN z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. Nr 168, poz. 1324).Ustawa z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (tekst jednolity: 2004 Dz. U. Nr 256, poz. 2572 ze zm.).

Sprawozdanie dyrektora przedszkola z pełnionego nadzoru pedagogicznego - strona 1 z 5
Sprawozdanie dyrektora przedszkola z pełnionego nadzoru pedagogicznego - strona 2 z 5
Sprawozdanie dyrektora przedszkola z pełnionego nadzoru pedagogicznego - strona 3 z 5
Sprawozdanie dyrektora przedszkola z pełnionego nadzoru pedagogicznego - strona 4 z 5