Ankieta dla rodziców, w której czytelnie oceniają oni działalność przedszkola, a co najważniejsze kontakt przedszkola z rodzicami. Przykładowe narzędzia ewaluacji wewnętrznej w wymaganiu – Rodzice są partnerami przedszkola. Podstawa prawna: Rozporządzenie MEN z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. nr 168 poz. 1324 ze zm.), z uwzględnieniem nowelizacji z dnia 10 maja 2013 r.

Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Rodzice są partnerami przedszkola. Ankieta dla rodziców - strona 1 z 5
Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Rodzice są partnerami przedszkola. Ankieta dla rodziców - strona 2 z 5
Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Rodzice są partnerami przedszkola. Ankieta dla rodziców - strona 3 z 5
Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Rodzice są partnerami przedszkola. Ankieta dla rodziców - strona 4 z 5