• Aktualizowany: 30.07.2014

Ankieta dla rodziców, która pozwoli dyrektorowi na szybkie reagowanie w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwu dzieci w przedszkolu. Przykładowe narzędzia ewaluacji wewnętrznej w wymaganiu: Respektowane są normy społeczne. Według nowego rozporządzenia w przedszkolu ewaluacja wewnętrzna dotyczyć ma tych obszarów pracy przedszkola, które w wyniku nadzoru pedagogicznego z poprzedniego roku wymagają poprawy. Podstawa prawna: Rozporządzenie MEN z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. nr 168 poz. 1324 ze zm.), z uwzględnieniem nowelizacji z dnia 10 maja 2013 r.

Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Respektowane są normy społeczne. Ankieta dla rodziców 1 - strona 1 z 3
Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Respektowane są normy społeczne. Ankieta dla rodziców 1 - strona 2 z 3
Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Respektowane są normy społeczne. Ankieta dla rodziców 1 - strona 3 z 3