• Opublikowany:14.10.2013

Wywiad z dyrektorem, który pozwala usystematyzować działania podjęte po analizie osiągnięć dzieci. Szczególnie dotyczy tych działań, które przyczyniły się do rozwoju ich umiejętności opisanych w podstawie programowej. Przykładowe narzędzia ewaluacji wewnętrznej w wymaganiu: Dzieci nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej. Podstawa prawna: Rozporządzenie MEN z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. nr 168 poz. 1324 ze zm.), z uwzględnieniem nowelizacji z dnia 10 maja 2013 roku.

Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Dzieci nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej. Wywiad z dyrektorem - strona 1 z 2
Przedmiot ewaluacji wewnętrznej - Dzieci nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej. Wywiad z dyrektorem - strona 2 z 2