• Opublikowany:20.02.2014
  • Aktualizowany: 17.10.2014
Procedura przeprowadzania obserwacji w przedszkolu

Prezentowana procedura, uwzględniająca wszystkie rodzaje obserwacji jako jednej z obowiązkowych form nadzoru pedagogicznego, systematyzuje proces obserwacji i ewaluacji zajęć prowadzonych przez nauczycieli, pomoże w jego zaplanowaniu i wdrożeniu. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego; Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 10 maja 2013 zmieniające rozporządzenie w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U z 14 maja 2013 poz.560).

- strona 1 z 3
 - strona 2 z 3