• Opublikowany:20.02.2014
  • Aktualizowany: 17.10.2014
Procedura monitorowania realizacji podstawy programowej w przedszkolu

W dokumencie określono sposób, czynności i techniki dokumentowania czynności Dyrektora w zakresie nadzoru nad realizacją podstawy programowej. Podstawa prawna: Rozporządzenie MEN z dnia 27 sierpnia 2012 r. w sprawie postawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół (Dz. U. 2012.977), Rozporządzenie MEN z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. z 2009 r. nr 168 poz. 1324 ze zm.).

Procedura monitorowania realizacji podstawy programowej w przedszkolu - strona 1 z 1