• Opublikowany:19.02.2014
  • Aktualizowany: 17.07.2014
Kwestionariusz wywiadu z rodzicami w ramach ewaluacji programu wychowawczego

Kwestionariusz jest przykładową propozycją dla opracowujących narzędzia do ewaluacji programu wychowawczego w przedszkolu. Ewaluacja programu wychowawczego jest propozycją monitorowania realizacji zadań wynikających z programu oraz realizacją zapisów Podstawy Programowej Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Podstawa prawna: Rozporządzenia MEN z dnia 10 maja 2013 roku zmieniające Rozporządzenie w sprawie nadzoru pedagogicznego z dnia 7 października 2009 r. (Dz. U. 2013 nr 0 poz. 560), Rozporządzenie MEN z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. nr 168 poz. 1324 ze zm.).

Kwestionariusz wywiadu z rodzicami w ramach ewaluacji programu wychowawczego  - strona 1 z 3
Kwestionariusz wywiadu z rodzicami w ramach ewaluacji programu wychowawczego  - strona 2 z 3
Kwestionariusz wywiadu z rodzicami w ramach ewaluacji programu wychowawczego  - strona 3 z 3