• Opublikowany:30.11.2013
  • Aktualizowany: 27.12.2013
Indywidualny program edukacyjno-terapeutyczny - wersja 1

Jest to bardzo szczegółowy indywidualny program edukacyjno-terapeutyczny napisany dla dziecka z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym spełniający wymagania zawarte w w/w rozporządzeniach. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 kwietnia 2013 r. w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej; Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 listopada 2010 r. w sprawie warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych oraz niedostosowanych społecznie w przedszkolach, szkołach i oddziałach ogólnodostępnych lub integracyjnych.

Indywidualny program edukacyjno-terapeutyczny - wersja 1 - strona 1 z 9
Indywidualny program edukacyjno-terapeutyczny - wersja 1 - strona 2 z 9