• Opublikowany:13.11.2014
  • Aktualizowany: 13.11.2014
Arkusz monitorowania realizacji IPET dla dziecka

Przykładowy dokument procesu monitorowania realizacji IPET dla ucznia/dziecka niepełnosprawnego. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 kwietnia 2013 r. w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej, Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 listopada 2010 r. w sprawie warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych oraz niedostosowanych społecznie w przedszkolach, szkołach i oddziałach ogólnodostępnych lub integracyjnych.

Arkusz monitorowania realizacji IPET dla dziecka - strona 1 z 2
Arkusz monitorowania realizacji IPET dla dziecka - strona 2 z 2